fbpx

Sander van Doorn, Oliver Smith i DUSS dołączają do 3-dniowego EUFORIA FESTIVAL 2020

14, 15 i 16 sierpnia w Boszkowie spotykamy się na kolejnej EUFORII!
To będzie wyjątkowa i nietypowa edycja, ale najważniejsze, że w ogóle się odbędzie w roku, w którym od kilku miesięcy nie mamy gdzie się bawić, odwoływane są po kolei wszystkie imprezy i festiwale. 
Jak napisali Euforia Festivals: 
“Mimo tego, iż sytuacja wydawała się dramatyczna, do końca wierzyliśmy w to, co za chwilę stanie się faktem. W związku ze zmieniającymi się obostrzeniami związanymi z COVID-19 jesteśmy w stanie zorganizować festiwal na takim poziomie, żeby nie odbiegał jakością od lat poprzednich. Mało tego, techniczne rysunki w chwili obecnej wyglądają genialnie i wierzymy w to, że frekwencja pozwoli nam spełnić wszystkie założenia.Z radością informujemy, iż w tym roku festiwal odbędzie się w formule 3-dniowej-piątek i sobota jako dwa główne dni oraz niedzielne after party.Jesteśmy w trakcie kompletowania składu na 2 dzień festiwalu, bilety znajdziecie na euforia.wlotki.pl!Euforia Festival 2020″. 

Już wiadomo, że drugiego dnia swoje najlepsze klasyki zagra jeden z Waszych ulubieńców wszech czasów Sander van Doorn, będzie też konkretna dawka porywającego techno od duetu DUSS. Do składu pierwszego dnia dołączył za to czarodziej z Anjunabeats Oliver Smith! 
Jedno jest pewne – będzie pięknie! Zresztą, sprawdźcie jak już w tej chwili wygląda zestaw artystów.

Aktualny line-up imprezy wygląda następująco:

Piątek, 14 sierpnia

BEN NICKY 
DAVEY ASPREY 
INDECENT NOISE 
KRYDER 
NEELIX 
OLIVER SMITH 
ROGER SHAH 
?
?
?

Sobota, 15 sierpnia 

DUSS
REORDER 
SANDER VAN DOORN classics set 
?
?
?

Niedziela, 16 sierpnia 

?
?
?
?

WLOTKI NA WLOTKI.PL i do zobaczenia w Boszkowie!

error: Nie możesz skopiować tej strony, bo to niezgodne z prawem.