fbpx

Tiesto stęsknił się za trance’em? Jest nowy alias i nuta w stylu ISOS!

Ile to już lat trwa rozłąka Tiesto z muzyką mniej lub bardziej trance’ową? Ile to już lat jego starzy fani czekają, aż przypomni sobie o brzmieniach i melodiach, dzięki którym stał się światową megagwiazdą?
Ile to już lat 1 kwietnia klubowe portale wrzucają newsy o tym, że Tiesto wraca do trance’u? Ile to już lat tysiące ludzi na świecie przy każdej kolejnej premierze Tiesto pytają – kiedy wróci stary Tijs?  
Właściwie od dawna już nikt w to nie wierzył i nawet najwierniejsi fani pogodzili się z tym stanem rzeczy. Tymczasem ni stąd ni zowąd, zupełnie znienacka, gdy już prawie wszyscy przestali taką ewentualność brać pod uwagę, Tijs Verwest postanowił zaskoczyć świat nowym pomysłem, nowym aliasem VER:WEST i nową nutą, która jest ukłonem w kierunku starych fanów. 
Nawet jej tytuł nawiązuje do trance’owej przeszłości Tiesto – z dedykacją dla nas wszystkich, pamiętających kompozycję “10 Seconds Before Sunrise” najnowszy numer nazywa się “5 Seconds Before Sunrise”. W tytule (i stylistyce) mamy też być może sugestię, do jakiego trance’u Tijs zamierza dziś wracać – czyżby do klimatów kompilacji ISOS czyli In Search Of Sunrise? 
Oto fragment, co myślicie?

error: Nie możesz skopiować tej strony, bo to niezgodne z prawem.