fbpx

Ważne info na temat EUFORIA FESTIVAL 2020!

Co z tegoroczną edycją EUFORIA FESTIVAL? Czy podobnie jak większość innych festiwali zostanie odwołana? Informacja z ostatniej chwili! 
“Droga Euforia Family.Po krótkiej ciszy czas na kilka słów od nas w sprawie tegorocznej edycji festiwalu.
Na przełomie marca i kwietnia rozpoczęliśmy rozmowy z artystami,które miały na celu zabezpieczenie bookingów na ew. nowy termin. Mimo iż wielu z Was w chwili obecnej poddaje pod wątpliwość organizację imprezy w pierwszym planowanym terminie, my postanowiliśmy obserwować rozwój sytuacji i wyczekiwać do samego końca. Nikt tak naprawdę nie jest w stanie przewidzieć co wydarzy się w nadchodzących miesiącach. 
W chwili obecnej możemy powiedzieć, iż zabezpieczyliśmy drugi rezerwowy termin na ten rok, czyli 14 sierpnia. 
Możemy zdradzić, iż w chwili obecnej wszyscy poza jednym artystą, który ma w tym czasie zaplanowany występ w Azji potwierdzili zmianę terminu. Wciąż do ogłoszenia pozostały dwa nazwiska,które będą wisienką na torcie.
Reasumując, czekamy na rozwój sytuacji i po cichu wierzymy, że spotkamy się w tym roku w Boszkowie. W najgorszym wypadku, cały obecny skład został potwierdzony na przyszłoroczny termin.
Pamiętajcie, że wciąż pracujemy nad Tranceformations 2021 oraz październikowym projektem, który zastąpi Back & Forth, a plany mamynaprawdę mocne. O możliwości zwrotu biletów poinformujemy gdy nastąpi zmiana terminu, jednakże apelujemy o pozostawienie biletów na nowy termin,co w tej trudnej sytuacji na pewno pomoże nam oraz kontrahentom, bo jak wiadomo zaliczki, które wpłaciliśmy za bookingi nie będą zwracane, a co za tym idzie mrozimy potężny kapitał…
Pozostańcie zdrowi ciałem i duchem, tęsknimy za Wami i liczymy na rychłe spotkanie!”BĘDZIECIE? WLOTKI NA WLOTKI.PL! 

error: Nie możesz skopiować tej strony, bo to niezgodne z prawem.