fbpx

Mayday Poland w maju 2021? Komunikat organizatora

Cały czas trudno jest nam uwierzyć w to wszystko, co się wokół nas dzieje – szalejący wirus zmienia nasze życie z każdym dniem coraz bardziej, a wśród poszkodowanych finansowo są między innymi organizatorzy imprez, również tych masowych. 
Wczoraj dowiedzieliśmy się, że szczyt zachorowań na COVID-19 możemy osiągnąć w Polsce “w maju, a nawet w czerwcu”, co stawia pod znakiem zapytania nie tylko wydarzenia zaplanowane na wiosnę, ale też te zaplanowane na lato. Trudno dziś przewidzieć, kiedy nastąpi wygaszenie zagrożenia i kiedy wrócimy do normalności. A nawet, jeśli sytuacja uspokoi się w wakacje, to czy problem nie powróci z kolejnym wirusowym sezonem jesienią? 
Zaplanowany na 10 listopada Mayday Polska teoretycznie nie jest zagrożony, ale organizatorzy przygotowali na tę okoliczność specjalne oświadczenie: “Jak dobrze wiecie, prace nad tegoroczną edycją Mayday Poland trwają bez przerwy i nie ma mowy o jej odwołaniu.Jednak ponieważ sytuacja jest bardzo dynamiczna i musimy wziąć pod uwagę wszystkie scenariusze, już dzisiaj informujemy Was, że w przypadku gdyby stan pandemii uniemożliwił nam zorganizowanie imprezy w listopadzie, Mayday Poland zostanie przeniesiony.Już zarezerwowaliśmy na tą okoliczność katowicki Spodek. Terminem zapasowym jest 8 maja 2021. Oczywiście Mayday Poland odbyłby się w niezmienionej formie czyli: 3 sceny i 14h godzin muzyki, a wszystkie zakupione do tej pory bilety nie stracą ważności.Panująca sytuacja dotyczy nas wszystkich dlatego tym bardziej bądźmy dla siebie wsparciem! Wspólnie damy radę!”. 
Co Wy na to?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Nie możesz skopiować tej strony, bo to niezgodne z prawem.