fbpx

Mayday Poland w maju 2021? Komunikat organizatora

Cały czas trudno jest nam uwierzyć w to wszystko, co się wokół nas dzieje – szalejący wirus zmienia nasze życie z każdym dniem coraz bardziej, a wśród poszkodowanych finansowo są między innymi organizatorzy imprez, również tych masowych. 
Wczoraj dowiedzieliśmy się, że szczyt zachorowań na COVID-19 możemy osiągnąć w Polsce “w maju, a nawet w czerwcu”, co stawia pod znakiem zapytania nie tylko wydarzenia zaplanowane na wiosnę, ale też te zaplanowane na lato. Trudno dziś przewidzieć, kiedy nastąpi wygaszenie zagrożenia i kiedy wrócimy do normalności. A nawet, jeśli sytuacja uspokoi się w wakacje, to czy problem nie powróci z kolejnym wirusowym sezonem jesienią? 
Zaplanowany na 10 listopada Mayday Polska teoretycznie nie jest zagrożony, ale organizatorzy przygotowali na tę okoliczność specjalne oświadczenie: “Jak dobrze wiecie, prace nad tegoroczną edycją Mayday Poland trwają bez przerwy i nie ma mowy o jej odwołaniu.Jednak ponieważ sytuacja jest bardzo dynamiczna i musimy wziąć pod uwagę wszystkie scenariusze, już dzisiaj informujemy Was, że w przypadku gdyby stan pandemii uniemożliwił nam zorganizowanie imprezy w listopadzie, Mayday Poland zostanie przeniesiony.Już zarezerwowaliśmy na tą okoliczność katowicki Spodek. Terminem zapasowym jest 8 maja 2021. Oczywiście Mayday Poland odbyłby się w niezmienionej formie czyli: 3 sceny i 14h godzin muzyki, a wszystkie zakupione do tej pory bilety nie stracą ważności.Panująca sytuacja dotyczy nas wszystkich dlatego tym bardziej bądźmy dla siebie wsparciem! Wspólnie damy radę!”. 
Co Wy na to?

error: Nie możesz skopiować tej strony, bo to niezgodne z prawem.