fbpx

UMF Miami, zimowy Tomorrowland i… wszystkie dyskoteki we Włoszech odwołane!

Tego jeszcze nie było i być może nigdy nie będzie – epidemia koronawirusa rozprzestrzenia się po świecie i zmienia plany wielu organizatorom imprez masowych. Jak się dzisiaj dowiedzieliśmy koronawirus jest już we wszystkich 20 regionach Włoch. To największe ognisko tego patogenu w Europie (ponad 3 tysiące ofiar na świecie, ponad 100 w samych Włoszech). W związku z tym odwołano WSZYSTKIE zajęcia w szkołach i uczelniach oraz wszystkie imprezy masowe, a nawet wszystkie dyskoteki do 15 marca włącznie. 
Jednak świat EDM ma już większe zmartwienia – Ultra Music Festival w Miami poinformował, że ze względu na bezpieczeństwo uczestników w tym roku nie odbędzie się! W momencie, gdy świat artystów zaczął komentować tę decyzję, podobne wieści usłyszeliśmy ze strony ID & T – zimowa edycja Tomorrowland również została odwołana! 
To może oznaczać, że kolejni organizatorzy zaczną podejmować takie decyzje i rok 2020 pod względem imprezowego kalendarza zacznie nam się każdego dnia coraz bardziej kurczyć. Co myślicie o takiej postawie agencji, czy to słuszne decyzje czy jednak przesadne? Czy doczekamy się podobnych działań w Polsce. Jak dotąd mamy jeden potwierdzony przypadek zakażenia najnowszym koronawirusem…

error: Nie możesz skopiować tej strony, bo to niezgodne z prawem.