fbpx

Fedde Le Grand nie zagra na otwarciu klubu, kamienica została podpalona

Wczoraj media społecznościowe i nie tylko obiegła informacja o podpaleniu kamienicy w Warszawie, w której właśnie przeprowadzano remont mający doprowadzić do otwarcia nowego klubu. 
‘Największy klub z rodziny Fashion TV’ miał otworzyć swoje podwoje podczas weekendu 26, 27 i 28 września. Zapowiadano to wydarzenie bardzo hucznie: ‘Wielkie otwarcie Fashion House to będzie wydarzenie, którego Warszawa długo nie zapomni. 26 września drzwi do wielkiej rozrywki otworzą największe gwiazdy muzyki, kina i oczywiście mody”. O wielkim otwarciu FHouse Warsaw zrobiło się jeszcze głośniej po tym, jak ogłoszono nazwiska gwiazd występujących na zapowiadanej na 26 września. Wśród nich znaleźli się Fedde Le Grand, ekscentryczny milioner Gianluca Vacchi, Sebastian Gamboa, Gromee, oficjalny głos Fashion TV, czyli Ania J i nie tylko. Wczoraj na fanpage’u klubu pojawiła się jednak taka informacja:
“Poniedziałkowy poranek udowodnił, że nie tylko my “jaramy się otwarciem” 😉🔥Poniedziałki bywają ciężkie, nas także nie oszczędził. Nad ranem w budynku przy ul. Foksal 19, w którym mieści się FHouse Warsaw doszło do pożaru. Według nieoficjalnych informacji, które posiadamy, było to umyślne podpalenie! Okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja🕵️.Jesteśmy poruszeni tym, co się stało i jest nam niezmiernie przykro, że nie będziemy mogli spotkać się z Wami w zaplanowanym terminie.Jednocześnie dziękujemy za wsparcie, jakie płynie do nas od przyjaciół z całego świata: jesteśmy wdzięczni artystom, partnerom biznesowym, patronom medialnym, a przede wszystkim naszym fanom.W najbliższym czasie poinformujemy Was o nowej dacie FHouse Warsaw Grand Opening”.
Nieoficjalnie mówi się o umyślnym podpaleniu. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *